معرفی مجموعه تجهیزات X-Ray

یک سیستم بهینه دارای یکپارچگی کاملی از مجموعه قطعات استاندارد و مرغوب است که کاملا" منطبق با اهداف عملکردی تعریف شده برای آن گردآوری شده‌ است. اهمیت انتخاب و ترکیب اجزای یک سیستم دیجیتال X-Ray صنعتی، از موضوعات بسیار مهمی است که در دستور کار واحدهای تامین و پشتیبانی فنی و تحقیق و توسعه شرکت "تابش تجهیز آزما" قرار دارد.

صفحه حاضر به منظور معرفی قطعات و لوازم مصرفی سیستم‌های ایکس ری ایجاد شده است که در کنار صفحات معرفی محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی شرکت "تابش تجهیز آزما"، راهنمای انتخاب مفیدی برای بکارگیرندگان سیستم‌ها و جستجوگران لوازم جانبیِ تجهیزات رادیوگرافی پورتابل و دیجیتالی محسوب می‌شود.

سیستم

پیکر بندی یک مجموعه تست شده از ژنراتور، تیوب، کابل، خنک کننده و پنل کنترل به منظور سهولت دسترسی شما به یک سیستم یکپارچه‌سازی شده‌ی کارآمد.

تیوب‎‌ها

محفظه‌های صاتع کننده اشعه ایکس در دو نوع سرامیکی و شیشه‌ای عرضه شده‌اند که بسته به نیاز کاربری دارای تنوعی از رنج قدرت 160 الی 350 کیلو ولت هستند.

ژنراتور

 ژنراتور در سیستم‌های اشعه ایکس برای اطمینان از عملکرد دقیق این تجهیزات یک بخش حیاتی محسوب می‌شود و هر نوعی از آن برای سیستم‌های خاص خود بکارگرفته می‌شود.

خنک کننده‌

تجهیزات کنترل دما در سیستم‌های ایکس‌ری به منظور اطمینان از ایمنی عملکرد و انجام حداکثر حفاظت ممکن از تیوب و سایر قطعات سیستم بکار گرفته می‌شوند.

تجهیزات جانبی

کابل‌های فشار قوی با انعطاف‌پذیری لازم و ویژگی تحمل ولتاژ بالا که برای حصول اطمینان از ایمنی در بکارگیری انواع سیستم‌های X-Ray بکار گرفته می‌شوند.

پنل کنترل

گزارش خطا، وضعیت گرمایش و نمایه‌های گرافیکی از عملکرد سیستم از جمله مهمترین خروجی‌های یک کنترلر به عنوان یک پنل متصل به نرم افزار برای بکارگیری موثر  سیستم‌های X-Ray است.

برای مشاهده محصولاتی که در فروشگاه آنلاین "تابش تجهیز آزما" عرضه شده‌اند، وارد لینک زیر شوید:
فروشگاه آنلاین