کسب رضایت کامل شما، اصلی‌ترین مزیت رقابتی ماست.
رعایت استاندارهای کاریِ مختصِ فناوری‌های تولید تجهیزات NDT‌، تنها بخشی از روند تعریف شده در شرکت "تابش تجهیز آزما" برای دستیابی به مطلوب مورد نظر مشتریان ما از مفهوم کیفیت است. فعالیت‌های کنترل کیفیت جامع ما محدود به کنترل‌های پیشگیرانه نبوده و بلکه فرآیند بازرسی صفر تا صد محصولات تولیدی نیز به‌شکل عملیاتی و در مراحل مختلف آن، همواره در دستور کار ما قرار دارد.
تمرکز بر نیاز اصلی مشتری

بر اساس تولید سفارشی

تولید سفارشی این امکان را به ما می‌دهد که دقیقا" مطابق با نیازمندی‌های شما فرآیند طراحی و ساخت سیستم‎ها را انجام دهیم. این مزیت علاوه بر تامین کارآمد خواسته‌های شما، در کاهش قیمت تمام‌شده محصول نیز به نسبت محصولات آماده خارجی و احتمالا" نامنطبق با نیازهای شما، بسیار موثر است.

توسعه مداوم فناوری

بر پایه علوم فتونیک و NDT

دانش تخصصی و بومی‌سازی شده شرکت "تابش تجهیز آزما" حاصل سال‌ها فعالیت حرفه‌ای بخش تحقیق و توسعه این مجموعه است. آنچنان که امروزه پیشرو در طراحی و ساخت سیستم‌های دیجیتال X-Ray در داخل کشور هستیم، به همان ترتیب نیز مسیر خودمان را در ارائه بهترین خدمات به بخش صنعتی کشورمان ادامه خواهیم‌ داد.

کارکنان متخصص و توانمند

بر اساس آموزش‌های اثر بخش

مهمترین سرمایه ما کارکنان دانشی و متخصص ما هستند. پرورش این نیروی کاری ماهر، برپایه آموزش‌های فنیِ  مدرن و انتقال تجارب کاری حاصل از فعالیت چندین ساله شرکت، اساسی‌ترین استراتژی "تابش تجهیز آزما" برای رشد و توسعه پایدار مجموعه خود در حیطه گسترده بخش کنترل کیفی صنعتی در داخل کشور است.

ارتباط با بهترین تامین‌کنندگان

بر اساس تجربه بکارگیری قطعات مرغوب

همکاری ما با تامین کنندگان قطعات یدکی و لوازم مصرفی سیستم‌های NDT در سطح کشورهای اروپا، شرق آسیا و خاورمیانه، مجموعه ما را به عنوان معتبرترین تامین‌کننده تجهیزات سیستم‌های تست غیرمخرب و به‌ویژه قطعات دستگاه‌های دیجیتال  ایکس‌ری‌ صنعتی مطرح کرده است. در بکارگیری مناسب‌ترین تجهیزات، همراه شما خواهیم بود.