رادیوگرافی صنعتی با اشعه ایکس

شناسایی ترک‌ها، عدم هم‌جوشی، حباب‌های هوا، خوردگی و وجود ذرات متراکم، در هر نوع ماده‌ای با بافت نرم تا فلزاتی با چگالی بالا.

رادیوگرافی اشعه ایکس با انواع مختلف فناوری‌ بکارگرفته شده برای کارکرد موثر آن در شرایط مختلف، در تصویر‌ برداری واضح از درون هر نوع ماده‌ای عملکردی بی‌نظیر دارد.

سیستم‌های پرتابل

این سیستم‌ها با هدف بکارگیری فناوری تست غیر مخرب برای انجام بازرسی‌های فنی در محیط‌های که امکان استفاده از دستگاه‌های سنگین دیجیتالی وجود ندارد، طراحی شده است.

سیستم‌های دیجیتال

دریافت لحظه‌ای تصاویر از مهمترین ویژگی‌های فناوری پیشرفته دیجیتالی تصویر‌برداری رادیو‌گرافی در کنار حذف مواد شیمیایی و امکان پردازش سریع و بایگانی و ارسال داده‌های تصویری است.

سیستم‌های دیجیتالی
کیفیت بالای تصاویر دریافتی از سیستم‌های دیجیتالی، تشخیص هر گونه نقص موجود در تجهیزات و قطعات مورد بازرسی را به شکل بسیار آشکاری فرآهم می‌سازد. این پیشرفت چشم‌گیر در جایگزینی روش تصویر برداری دیجیتالی به جای استفاده از فیلم رادیوگرافی، علاوه بر افزایش سرعت در تهیه تصاویر و قابلیت ذخیره داده‌های خروچی، نیاز به استفاده از مواد شیمایی ناشی از بکارگیری فیلم‌ها را هم حذف کرده است.
این سیستم در انجام تست‌های غیر مخرب برای قطعات ریخته‌گری شده در صنایع خودروسازی، قطعات توربین و بازرسی‌های مورد نیاز در تولیدات صنایع دفاعی و هوایی ارجحیت ویژه‌ای دارد.

پنل کنترل همراه

پنل کنترل جداگانه

سیستم‌های حرکتی

بازوی روباتیک
سیستم‌های پرتابل
سیستم‌های قابل حمل رادیوگرافی اشعه ایکس بهترین گزینه برای بکارگیری در انجام بازرسی‌های کنترل شده از محل جوش لوله‌ها و یا سایر تجهیزات حساس در صنایع مختلف پروژه محور هستند. محیط‌هایی که سیستم‌های پورتابل تصویر برداری اشعه ایکس در آنها مورد استفاده قرار می‌گیرند عموما" فضاهایی سخت، خشن و با تغییرات محسوس دمایی بالا و یا با وجود گرد و غبار فراوان هستند که کارآمدی طراحی و انعطاف پذیری ویژه‌ی این نوع سیستم‌ها برای انجام بازرسی به روش تست غیر مخرب در شرایط دشوار کاری را نمایان می‌سازند.
ایستگاه‌های نفت و گاز، سایت‌های خط لوله، کارخانه‌های کشتی‌سازی، صنایع پتروشیمی، صنایع هوایی و دفاعی و نیروگاه‎های هسته‌ای از جمله بخش‎‌های بکارگیرنده سیستم‎های ایکس ری پرتابل برای حصول به نتایج قابل قبول در زمینه تضمین کیفیتِ محصولات تولیدی خود و یا حصول اطمینان کامل از وضعیت ایمنی محل‌های کاری‌شان هستند.