تجربه و دانش ما، همیشه همراه شماست.

از لحظه‌ای که سیستم شما راه‌اندازی می‌شود، همراه شما هستیم و با خدمات و پشتیبانی همه‌جانبه و در صورت نیاز با تعویض سریع قطعات و ارائه راه‌حل‌های موثر از بروز مشکلات بلند مدت و ایجاد هزینه‌های توقف در کار شما جلوگیری خواهیم کرد.

پاسخگویی سریع

فرآیند دریافت درخواست پشتیبانی و در دستور کار قرار گرفتن آن توسط شرکت "تابش تجهیز آزما" یک روند کاملا" تعریف شده و بر پایه درک صحیح این مجموعه از نیازهای مشتریان خود در طول چندین سال فعالیت تولیدی و تخصصی در حوزه تجهیزات NDT است.

طراحی و ساخت بر پایه پشتیبانی دائمی

روند طراحی و ساخت سفارشی سیستم‌های دیجیتال X-Ray، دیجیتال لیزر و ماشین‌های مخصوص در شرکت "تابش تجهیز آزما" بر پایه یک فرآیند تولیدی منحصر بفرد و قابل پیگیری بر اساس نقشه‌های طراحی، لیست قطعات و عملکردهای ویژه تعریف شده برای هرکدام به‌شکلی کاملا" اختصاصی است.

تامین تخصصی قطعات

مجموعه "تابش تجهیز آزما" به واسطه فعالیت تجاری و صنعتی طولانی مدت در حیطه تامین تجهیزات NDT، روابط کاری قابل توجهی با تامین‌کنندگان قطعات یدکی و لوازم مصرفی حوزه کنترل کیفی صنعتی و تست‌های غیر مخرب در سطح کشورهای شرق آسیا، خاورمیانه و اروپا دارد.

سیستم تیکتینگ اختصاصی

دریافت‌، پاسخ‌دهی، هماهنگی و پیگیری درخواست‌های پشتیبانی خریداران دستگاه‌های طراحی و تولید شده در مجموعه "تابش تجهیز آزما" از یک سیستم کاملا" الکترونیکی بر پایه نرم افزار جامع مدیریت فرآیندهای کاری "تابش تجهیز آزما" که در بستر وبسایت این شرکت استقراریافته است، انجام می‌پذیرد.

کاهش اتلاف وقت و جلوگیری از ایجاد هرگونه ابهام در روند پیگیری و انجام صحیح دستورکار مرتبط به درخواست پشتیبانی شما مشتریان عزیز از جمله مزایای ویژه سیستم تیکتینگ بکار‌گرفته شده در واحد فنی شرکت "تابش تجهیز آزما" است.

اگر خریدار محصولات طراحی و ساخت شده در شرکت "تابش تجهیز آزما" هستید، در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نیاز به راهنمایی، درخواست پشتیبانی خود را برای ما ارسال کنید:

از طریق سایر روش های ارتباطی نیز پاسخگوی شما هستیم.

برای دریافت نظرات و پیشنهادات شما و پیگیری موارد موردنیازتان در خدمت شما هستیم.