افتتاح وبسایت جدید شرکت "تابش تجهیز آزما"
بر پایه نرم افزار مدیریت منابع سازمانی

با سلام و احترام؛ به اطلاع همه شما همراهان ارجمند شرکت "تابش تجهیز آزما" می‌رسانیم که با هدف ارائه بروزترین خدمات ممکن به شما مشتریان عزیز، قصد داریم همزمان با عرضه دانش فنی و تخصصی مرتبط به بکارگیری محصولات تولیدی خودمان، امکان ارائه خدمات الکترونیکی برای انواع درخواست‌های شما را نیز در بستر وبسایت جدید "تابش تجهیز آزما" فرآهم نماییم.

در وبسایت طراحی شده جدید، از لحظه‌ای که برای بررسی‌های فنی و ملاحظه نمونه کارکردهای موردنظرتان قصد جستجوی محصول یا خدمت مورد نیاز خود را دارید تا مرحله ای که قصد درخواست امکان سنجی برای ساخت یا انجام خدمات مشخصی را داشته باشید از طریق  صفحات وبسایت، راهنمای شما خواهیم بود.

همچنین امکان خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین "تابش تجهیز آزما" برای شما به‌عنوان درخواست‌کنندگان قطعات یدکی، لوازم مصرفی و تجهیزات و خدمات مرتبط به حوزه انواع سیستم‌های پرتو نگاری صنعتی به‌شکل تخصصی و حرفه‌ای فراهم شده است.

امکانات اختصاصی دیگری که برای شما در نظر گرفته‌ایم، شامل بهره‌برداری شما از یک سیستم کاملا" الکترونیکی در بستر وبسایت "تابش تجهیز آزما" برای پیگیری امور پروژه‌های کاری‌تان، بدون هیچگونه نیازی به تماس تلفنی و یا استفاده از سایر ابزارهای ارتباطی متفرقه است.

رویت گزارشات کار پروژه، تبادل اطلاعات فنی و اسناد مالی و در جریان قرار گرفتن لحظه‌ای شما از مراحل پیشرفت پروژه از جمله مزایایی است که در سیستم پیشرفته کارتابل مدیریتی مشتریانِ "تابش تجهیز آزما" برای سهولت امور پیگیری سفارشات شما در نظر گرفته‌ شده است.

لطفا" برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده امکانات سیستمی جدید، به صفحه راهنمای حساب کاربری در وبسایت "تابش تجهیز آزما" مراجعه فرمایید.

پاسخگوی شما از طریق محل پرسش و پاسخ تعبیه شده در ذیل همین صفحه و یا از طریق راه‌های ارتباطی قرارداده شده در صفحه تماس با ما هستیم.

موفق و سربلند باشید. به امید کسب رضایتمندی روز افزون شما عزیزان.

واحد فناوری و تجارت الکترونیک "شرکت تابش تجهیز آزما".


افتتاح وبسایت جدید شرکت "تابش تجهیز آزما"
مدیر سیستم 02 آذر 1399
این پست را به اشتراک بگذار
بلاگ های ما
بایگانی
ورود | ثبت نام افزودن نظر